Ви, звичайно, знаєте, що чим більше у авто протиугінних систем, тим менша ймовірність того, що його зможуть викрасти. Зручним та ефективним елементом системи захисту автомобіля є протиугінний іммобілайзер.
Саме слово «immobiliser» перекладається з англійської як «той, що позбавляє руху», «зупинник». Звідси стає зрозумілим і принцип роботи системи – іммобілайзер у стані охорони запобігає запуску двигуна авто або блокує основні ланцюги та системи автомобіля, щоб запобігти його коректній роботі.
Супутникові GSM/GPS системи безпеки. Відстеження місцезнаходження автомобіля в режимі реального часу та управління режимами охорони, отримання інформації по стану авто за допомогою мобільного смартфон-додатку.
Системи, що попереджають несанкціонований запуск двигуна та автоматично стають під охорону через 30 секунд після вимкнення запалювання. Для зняття з охорони потрібно вести код на набірній панелі.
JK LIMITED eJOY-LOCK - це сучасна протиугінна система блокування КПШ для автомобілів з важелем передач з електронним управлінням. Робота замку заснована на блокуванні коробки передач за допомогою пристрою проти викрадення, керованого смартфоном.
Автомобільні іммобілайзери, що встановлюються виробниками безпосередньо на заводі, називаються штатними. Такі протиугінні іммобілайзери не забезпечують високого рівня захисту автомобіля. Автомобільний іммобілайзер, встановлений на заводі, має суттєвий недолік, - його електронна мітка практично завжди вбудована у корпус ключа запалення, а зчитувач – у замок запалення. Для нейтралізації заводського іммобілайзера досвідченому викрадачу знадобиться декілька хвилин. Іммобілайзери, що встановлюються додатково, є позаштатними та забезпечують значно вищий рівень захисту від угону. Розташування блоку позаштатного іммобілайзера складно виявити, тому і від’єднати його просто та швидко не вдасться.
Протиугінний іммобілайзер непомітний у салоні авто – тож навіть якщо крадій зможе потрапити всередину, на нього чекатиме несподіванка. Таким чином, іммобілайзер зможе змінити плани крадія – швидкого угону не вийде, а автовикрадачі, зазвичай, покидають машину, яку не вдалося угнати за 5-7 хвилин. Найпопулярнішими сьогодні є кнопкові іммобілайзери та карткові іммобілайзери.
Кнопковий іммобілайзер належить до числа контактних, тобто, для зняття його з охорони потрібно увести правильний код на панелі у салоні авто. Картковий іммобілайзер є безконтактним.
Система блокування ставить авто під охорону тоді, коли в радіусі зчитування відсутня картка. Картковий іммобілайзер не вимагає від власника авто жодних дій, крім наявності при собі картки.
Черговим плюсом, на користь автомобільного іммобілайзера є відсутність необхідності постановки під охорону. І картковий іммобілайзер, і кнопковий іммобілайзер спрацьовують автоматично.
Серед переваг, що надає протиугінний іммобілайзер, - складність виявлення системи у салоні. При відносній простоті монтажу, демонтувати протиугінний іммобілазер вкрай складно.
Простота в експлуатації та висока надійність роблять протиугінний іммобілайзер – буде це картковий іммобілайзер або кнопковий іммобілайзер – незамінним пристроєм.
Для встановлення автомобільного іммобілайзера звертайтесь до сертифікованих установчих центрів.
Вам цікаво дізнатися, як маловідома невеличка майстерня в чеській провінції перетворилася в європейського лідера з виробництва продуктів безпеки для захисту авто від викрадання CONSTRUCT?